PhoenixMetin2 OldSchool
Καλωσήρθατε στο PhoenixMetin2(Oldschool). Πρόκειται για έναν Ελληνικό ιδιωτικό σέρβερ. Είναι root με 4 ch ανοιχτά και είναι online όλο το 24ωρο. Για να βλέπετε όλα τα θέματα του Forum θα πρέπει να εγγραφείτε σε αυτό.
PhoenixMetin2 OldSchool
Καλωσήρθατε στο PhoenixMetin2(Oldschool). Πρόκειται για έναν Ελληνικό ιδιωτικό σέρβερ. Είναι root με 4 ch ανοιχτά και είναι online όλο το 24ωρο. Για να βλέπετε όλα τα θέματα του Forum θα πρέπει να εγγραφείτε σε αυτό.
PhoenixMetin2 OldSchool
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Η σελίδα μας
Το wiki μας
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

 

 ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
[Admin]Phoenix
Admin
Admin
[Admin]Phoenix


Αριθμός μηνυμάτων : 482
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2013

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ   ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ EmptyΠεμ Ιουν 12, 2014 2:12 am

Καλησπέρα σας.
Οπως κάποιοι θα γνωρίζετε λόγω σοβαρών προβλημάτων υγείας που είχα με ανάγκασαν για μεγάλο χρονικό διάστημα να απουσιάσω από το παιχνίδι.
Τώρα που επέστρεψα δυστυχώς βρήκα ένα παιχνίδι που είχε ξεφύγει σχεδόν τελείως από την γραμμή και τους κανόνες που είχε θέσει όταν δημιουργήθηκε. Αυτό εγω προσωπικά ( SA Phoenix ) δεν θα επιτρέψω να συνεχιστεί. Για τους λόγους αυτούς θα γίνουν τα παρακάτω:
α) Ολοι η διαχειριστική ομάδα με εξαίρεση την [SA] Swan και εμένα [SA]Phoenix απαλλάσετε τών καθηκόντων τους.
β) Θα ανοίξουν οι αιτήσεις για GM για να συσταθεί μια νέα Δ.Ο.
γ) Θα ξανά γίνει λειτουργικό το forum.
δ) Θα τηρούνται αυστηρά οι κανόνες του παιχνιδιού και του forum. (Αν κάποιος νομίζει ότι δεν μπορεί να τους τηρήσει καλό είναι να αποχωρήση τώρα μόνος του παρά να τους παραβεί και να αναγκαστουμε να τον αποκλείσουμε).
Το έχω πεί πολλές φορές και θα το πω ακόμα μία. Τό ότι κάποιος έχει βάλει κάποια λεφτά στο παιχνίδι δεν σημαίνει ότι μπορεί να κάνει και συμπεριφέρετε όπως αυτός θέλει. Ολοι έχετε την ίδια αντιμετώπιση και όλοι είστε υποχρεωμένοι να τηρείτε τους όρους και τους κανόνες του παιχνιδιού και του forun. Αν κάποιοι δεν τους έχετε διαβάσει καλό θα είναι να τους διαβάσετε.
Αυτά είχα να σας ανακοινώσω σχετικά με το παιχνίδι.
Στο παρών post θα ενημερωθείτε πότε θα ανοίξουν οι αιτήσεις για GM.
Η δημοσίευση αυτή θα είναι κλειδωμένη και θα χρησιμοποιείτε καθαρά και μόνο  σαν ενημέρωση για τα παραπάνω.

Με εκτίμηση
[SA]Phoenix - [SA]Swan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Phoenix
Admin
Admin
[Admin]Phoenix


Αριθμός μηνυμάτων : 482
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2013

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ   ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ EmptyΠεμ Ιουν 12, 2014 2:45 am

Οι αιτήσεις για GM άνοιξαν.
Οσοι ενδιαφέρονται πατήστε στο παρακάτω link για να δείτε τι χρειάζετε και πως μπορείτε να στείλετε την αιτησή σας.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ EVENT
» ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ EVENT
» ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ EVENT
» ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ EVENT

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PhoenixMetin2 OldSchool :: PhoenixMetin2(Oldschool) :: Ανακοινώσεις-
Μετάβαση σε: